Prawnik lingwista dla wszystkich

Planeta bez granic może udzielić ci pomocy prawnej we wszystkich sporach życia codziennego we Francji oraz w przypadku przyjazdu lub pobytu we Francji.  Prawnik, we współpracy z tłumaczem, dostarczy Ci odpowiedź spersonalizowaną, w odniesieniu do twojej sytuacji. Pytania natury prawniczej kieruj do specjalisty w tej dziedzinie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Planeta bez granic jest stowarzyszeniem międzynarodowym i powstało w 2009 roku, aby sprostać takim wyzwaniom jak rozumienie prawa czy bycie rozumianym w taki sposób, aby każda osoba obcego pochodzenia, bez względu na narodowość i poziom dochodów, mogła bronić swoich praw na terytorium Francji.

Pomoc prawna

Potrzebujesz prawnika, który będzie w stanie odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące prawa we Francji w języku, który rozumiesz.

Na przykład, masz pytanie dotyczące umowy o pracę, potrzebujesz informacji odnośnie sporu, który przydarzył Ci się w życiu osobistym, chcesz otworzyć działalność we Francji.

Hot-line 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej : pupsfjus@pouruneplanetesansfrontieres.eu

Pomoc językowa

Nasz zespół pomoże Ci skontaktować się z tłumaczem, który mówi po francusku a także w twoim języku i pomoże Ci w twoich działaniach na terenie Francji.

Na przykład, gdy będziesz potrzebował/a tłumaczenia pisma administracyjnego, gdy będziesz potrzebował/a tłumacza podczas spotkań, gdy będziesz chciał/a porozmawiać z nauczycielem Twojego dziecka, gdy będziesz chciał/a wypełnić formularz, którego treści nie rozumiesz.  

Odwołaj się do nas

Aby skorzystać z naszych usług, musisz być członkiem naszej organizacji. Zapraszamy cię do pobrania naszego formularza zgłoszeniowego lub wypełnienia go bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Zapoznanie wice konsuli Gruzji, Filipin i Salwadoru z naszym serwisem pomocy prawnej

Spotkanie z Panią Konsul Ekwadoru

Pour Une Planète Sans Frontières

    14 rue Charles V 75004 Paris

                 Contactez nous

Adhérez

Faites un don

Mentions légales

  • Facebook
  • Instagram
  • Noir LinkedIn Icône