top of page

Prawnik lingwista dla wszystkich

Planeta bez granic może udzielić ci pomocy prawnej we wszystkich sporach życia codziennego we Francji oraz w przypadku przyjazdu lub pobytu we Francji.  Prawnik, we współpracy z tłumaczem, dostarczy Ci odpowiedź spersonalizowaną, w odniesieniu do twojej sytuacji. Pytania natury prawniczej kieruj do specjalisty w tej dziedzinie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Planeta bez granic jest stowarzyszeniem międzynarodowym i powstało w 2009 roku, aby sprostać wyzwaniom takim jak rozumienie prawa czy bycie rozumianym w sposób Taki, aby Kazda osoba obcego pochodzenia, bez względu na narodowość i Poziom dochodów, mogła Bronic swoich praw na Terytorium Francji.

Pomoc prawna

Potrzebujesz prawnika, który będzie w stanie odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące prawa we Francji w języku, który rozumiesz.

Na przykład, masz pytanie dotyczące umowy o pracę, potrzebujesz informacji odnośnie sporu, który przydarzył Ci się w życiu osobistym, chcesz otworzyć działalność we Francji.

conseil juriste.jpeg

Hotline 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej  : pupsfjus@pouruneplanetesansfrontieres.eu

conseil ordinateur.jpg

Pomoc jezykowa

Nasz zespół pomoże Ci skontaktować się z tłumaczem, który mówi po francusku a także w twoim języku i pomoże Ci w twoich działaniach na terenie Francji.

Na przykład, gdy będziesz potrzebował / a tłumaczenia pisma administracyjnego, gdy będziesz potrzebował / a tłumacza podczas Spotkań, gdy będziesz chciał / a porozmawiać z nauczycielem Twojego dziecka, gdy będziesz chciał / a wypełnić formularz, którego treści denies rozumiesz. 

photo_interprète.jpeg

Odwołaj się do nas

Aby skorzystać z naszych usług, musisz być członkiem naszej organizacji. Zapraszamy cię do pobrania naszego formularza zgłoszeniowego lub wypełnienia go bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

PUPSF application photo.png

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Zapoznanie wice konsuli Gruzji, Filipin i Salwadoru z naszym serwisem pomocy prawnej

Lancement de l'application PUPSF JUS dev

Spotkanie z Panią Konsul Ekwadoru

Consulat Equateur 03 07.JPG
bottom of page